1. Witaj
 2. »
 3. Motoryzacja
 4. »
 5. Aviva
Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Aviva na grudzień 2022

Kody rabatowe Aviva

3 z 34 ocen

Wiesz jak dobrze spożytkować kod promocyjny Aviva? Na zakupie ubezpieczenia życia lub domu! Nie musisz drżeć w obawie o swoje zdrowie ani dobra materialne, ubezpieczenia Aviva zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo. Aviva kod promocyjny to doskonały sposób, aby otrzymać rabat i płacić mniejsze składki. Zakup ubezpieczenia przez internet wiąże się z dodatkowymi zniżkami, które zwiększysz wykorzystując kod Aviva lub Aviva voucher. A może martwisz się o swoją przyszłość, emeryturę? Skorzystaj z usługi OFE, oferowanej przez sklep internetowy Aviva. Warto myśleć o nadchodzących latach, składki nie są drogie, a Ty odetchniesz, że się ubezpieczyłeś, w razie potrzeby. Aviva deal to okazja!

Kupony


 • 20.09.2022

  15% rabatu na ubezpieczenie podróży w Aviva »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  15% rabatu

Kupony, kody rabatowe i promocje Aviva, które Ci umknęły :


 • Już od 650zł rocznie za ubezpieczenie OC/AC w Aviva
  oferta wygasła: 2021-03-24 08:15:13

 • 17% Zniżki na AC w pakiecie z OC1 w Aviva
  oferta wygasła: 2021-03-18 09:16:12

 • Nawet do 80% rabatu na OC/AC oraz ubezpieczenie mieszkania w Aviva
  oferta wygasła: 2018-11-29 10:12:57

 • 10% rabatu na ubezpieczenie turystyczne w Aviva
  oferta wygasła: 2018-07-31 12:36:19

 • Złota 11 wyleć do Rosji na mecz - konkurs! w Aviva
  oferta wygasła: 2018-05-22 15:59:49

 • Koło za kołem ubezpiecz swój rower w Aviva
  oferta wygasła: 2017-08-17 08:58:51

 • Ubezpiecz bliskich nawet do 100 000zł w Aviva
  oferta wygasła: 2017-08-17 08:57:46

 • Nowość ubezpieczenie w pakietach w Aviva
  oferta wygasła: 2017-08-17 07:05:29

Alternatywy dla Aviva

Sklep internetowy Aviva- rzetelny ubezpieczyciel

Aviva jest firmą kapitałowo-ubezpieczeniową, powstałą w Wielkiej Brytanii w 2000 roku. Pod względem kapitału, obrotów i liczby klientów jest największą firmą ubezpieczeniową w UK i piątą w skali globalnej. Działa w co najmniej 28 krajach świata plasując się w czołówce firm oferujących usługi ubezpieczajace. Sklep internetowy Aviva działa w Polsce od 1992 roku, na początku nosił nazwę Commercial Union. Oprócz usług ubezpieczeniowych, Aviva online shop oferuje własny Otwarty Fundusz Emerytalny, dzięki współpracy z BZ WBK. Aviva oferuje ubezpieczenia na życie, majątkowe, zdrowotne, fundusze inwestycyjne zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Nawet na ubezpieczaniu swojego życia możesz zaoszczędzić pieniądze! Klienci Aviva już dawno docenili elastyczność warunków, na podstawie których zawierasz umowę z Aviva online shop. Składki są niewielkie, a Ty dodatkowo możesz obniżyć ich wartość, jeśli posiadasz kod promocyjny Aviva lub Aviva voucher. Chcesz wykupić pakiet OC i AC? W takim razie przyda Ci się Aviva kod promocyjny. 

Ciekawostki o Aviva:

 • Aviva obsługuje prawie 4 miliony klientów
 • Aviva jest zdobywcą Białego Listka CSR
 • Aviva prowadzi inicjatywę To Dla Mnie Ważne

Zdobądź kod promocyjny Aviva i aktywuj promocję

Sklep internetowy Aviva często wprowadza różne promocje. Czasami masz szansę na niższe składki ubezpieczeniowe, czasami fundusz inwestycyjny bez opłat administracyjnych i manipulacyjnych. Aviva stara się dostosować swoją ofertę tak, abyś miał wolny wybór i gwarancję, że uzyskasz wszystko czego pragniesz. Dlatego Aviva rabaty są tak łatwoosiągalne. Nie ma znaczenia, czy odwiedzasz sklep Aviva, bo zależy Ci na sprawdzonym ubezpieczeniu domu i samochodu, czy szukasz miejsca bezpiecznego inwestowania swoich pieniędzy i ich namnażania- na wszystkie usługi wykorzystaj kod Aviva. Aviva kod promocyjny będzie czasami potrzebny, aby wybrana przez Ciebie promocja została aktywowana. Czasami z kolei promocje uaktywniają się samoczynnie.

Pamiętaj, że promocje Aviva masz do swojej dyspozycji bezustannie. Korzystaj z usług lidera branży cenionego na świecie i oszczędzaj na tym! Pomoże Ci w tym niezawodny kod promocyjny Aviva i dobroczynny Aviva voucher. 

Aviva- video:

 • Aviva to największa grupa ubezpieczeniowa w Europie
 • Znajdziemy tutaj ubezpieczenia na życie i zdrowie
 • zdobędziemy pakiet OC i AC na samochód
 • zabezpieczymy dom przed pożarem czy włamaniem
 • sprawdzimy ofertę Otwartego Funduszu Emerytalnego
 • zaoszczędzimy na zakupach i usługach
 • zakupimy polisę na podróż
 • w razie choroby bądź nieszczęśliwego wypadku otrzymamy pieniądze na leczenie i rehabilitację
 • i wiele innych korzyści!

Wybieraj spośród najlepszych ubezpieczeń- Aviva deal to niepowtarzalna okazja

Szkoły, zakłady pracy, kominikacja miejska stara się nam zapewnić bezpieczeństwo, wymogi BHP są coraz bardziej restrykcyjne. Mimo to, wiele niebezpieczeństw czycha na nas każdego dnia i o większości z nich po prostu nie mamy pojęcia. W związku z tym coraz więcej osób zastanawia się nad ubezpieczeniem swojego zdrowia i życia. Niejednokrotnie w mediach słyszymy o niebotycznych kosztach leczenia, na które po prostu przeciętnych ludzi nie stać. Ochrona zdrowia i życia proponowana przez sklep internetowy Aviva to szansa na uzyskanie nawet 10 tysięcy złotych na leki. Wykorzystaj kod promocyjny Aviva na składki ubezpieczenia na życie lub zdrowotnego, a zapłacisz niewiele za pewność, że wystarczy Ci środków finansowych na leczenie. Aviva oferuje także Program dla Młodych Rodziców, którzy mogą uzyskać dostęp do bezpłatnych porad medycznych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oprócz standardowych ubezpieczeń zdrowia i życia, Aviva online shop zapewni Ci także spokój ducha w przypadku straty zdolności do pracy. Aby uzyskać pieniądze w tym trudnym czasie, zdobądź kod Aviva i wykup zabezpiecznie zdolności zarobkowej.

Sklep internetowy Aviva oferuje usługi z zakresu:

 • ubezpieczeń
 • emerytury
 • inwestycji
 • usług dla firm

To oczywiście główne kategorie, które rozwijają się na wiele podrzędnych. Na każdą z usług możesz zdobyć rabat, o ile wiąże się z wydawaniem pieniędzy. Aby zdobyć rabat Aviva, miej w zanadrzu Aviva kod promocyjny lub Aviva voucher.

Wybierz ubezpieczenie jakie potrzebujesz i wklej w przeznaczone na to miejsce kod Aviva przed złożeniem zamówienia na usługę:

 • zdrowie i życie
 • samochodowe
 • domu i mieszkania
 • podróżne

Jeśli martwisz się przyszłością bądź świadom, że nie tylko ubezpieczenie będzie dla Ciebie odciążeniem. Sklep internetowy Aviva oferuje bardzo korzystny Otwarty Fundusz Emerytalny. Oszczędzaj na emeryturę, a problem brakujących środków pieniężnych nie będzie dla Ciebie problemem, gdy zakończysz aktywność zawodową. Nie wiąże się to przecież z obniżeniem standardu życia ani konieczności rezygnacji z ulubionych pasji i aktywności.

Jesteś właścielem firmy? Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników, którzy są na wagę złota, także dla Twojej płynności finansowej. Aviva online shop posiada bogatą ofertę dla firm. W kategorii ubezpieczeń dla pracowników masz do dyspozycji:

 • ubezpieczenia grupowe na życie
 • pracownicze programy emerytalne
 • ubezpieczenie NNW
 • otwarty fundusz emerytalny
 • podróże służbowe

Im więcej usług Aviva chcesz zamówić tym bardziej przyda Ci się kod promocyjny Aviva. Dzięki niemu zyskasz nie tylko rzetelne, bezpieczne i sprawdzone usługi ubezpieczeniowe, ale także rabat. Dla przedsiębiorców oszczędzanie jest ważne i Aviva wie o tym, dlatego bez problemu honoruje każdy Aviva kod promocyjny i Aviva voucher. Aviva deal to najlepsze okazje i najlepsze ceny.

Aviva kod promocyjny zaszczepił w Tobie chęć zaoszczędzenia na innych usługach? W takim razie odwiedź dział Usługi. Znajdziesz tam operatora komórkowego Virgin Mobile, z którym rachunki za telefon nie będą przyprawiać Cię już o zawrót głowy. Z kolei Kyzoo zapewni Ci dodatkowy zastrzyk energii, tańszy jeśli wykorzystasz kod działający na tej samej zasadzie co kod promocyjny Aviva. 

Jak ubezpieczyć mieszkanie?

Ubezpiecznie, którego potrzebujesz możesz wykupić poprzez internet. W tym celu odwiedź stronę internetową Aviva online shop. Na stronie głównej znajdziesz podział na kategorie, dzięki którym szybko zostaniesz przekierowany do formularza zamówienia danej usługi. Poniżej znajdziesz także pomoc dotyczącą poszczególnych ubezpieczeń. Uzupełnij deficyt swojej wiedzy w wybranym zakresie, a ubezpieczenie się będzie jeszcze łatwiejsze. Jeśli posiadasz kod promocyjny Aviva, zrealizujesz go za pośrednictwem strony.

Aby ubezpieczyć mieszkanie lub dom wybierz ze strony głównej opcję „Ubezpiecz mieszkanie”. Możesz zamówić rozmowę z konsultantem Aviva albo samodzielnie obliczyć składkę poprzez wybranie adekwatnej opcji. Ukaże się Twoim oczom formularz, gdzie musisz podać kilka informacji:

 • rodzaj nieruchomości
 • określić czy mieszkanie lub dom jest w trakcie budowy/przebudowy
 • podać rok budowy
 • podać powierzchnię użytkową
 • określić tytuł prawny nieruchomości

Dodatkowo musisz określić w jakie zabezpieczenia jest uposażone Twoje miejsce zamieszkania, czy jest w nim wykonywana działalność gospodarcza, określić liczbę dzieci zamieszkujących dom i wypełnić formularz historii nieruchomości. Ostatnim etapem formularza są Aviva promocje. Znajdziesz tam automatycznie wygenerowany kod promocyjny Aviva, który uprawnia Cię do zniżki w wysokości 5%, dlatego że zamawiasz ubezpieczenie przez internet. Jeśli chcesz zwiększyć swój rabat miej w zanadrzu dodatkowy kod Aviva. I to wszystko!

Popularność Aviva w internecie!

Facebook- klientów Aviva ciągle przybywa, także fanów profilu na FB. Dołącz do nich, aby móc wymieniać się opiniami na temat usług Aviva z innymi klientami i śledzić promocje Aviva

YouTube- chcesz wiedzieć więcej o Aviva? Eksploruj kanał swojego ulubionego ubezpieczyciela, a przekonasz się, że dokonałeś dobrego wyboru. Opłaca się zdobyć kod promocyjny Aviva

Gromadź oszczędności, pomnażaj pieniądze

Interesuje Cię rabat? Oczywiście, że tak! Skorzystaj z takiej okazji, a jest to naprawdę proste zadanie. Internetowa forma zamawiania usług Aviva to niepowtarzalna szansa na zaoszczędzenie pieniędzy, jakiej nie masz w innych placówkach. Ponadto nie musisz opuszczać domu ani na chwilę. To ogromna wygoda, którą szybko docenisz. Strona internetowa Aviva jest multifunkcyjna, ale jeśli czujesz że chcesz wiedzieć o usługach Aviva więcej, skorzystaj z konsultacji ze specjalistą.

Aby zaoszczędzić wybierz najlepszy kupon rabatowy Aviva. Po kliknięciu w niego otworzy się strona sklepu, a tam znajdziesz pasek zawierający Twój Aviva kod promocyjny. Zachowaj go zanim przejdziesz do wypełniania formularza zamawiania wybranej usługi. Gdy tylko znajdziesz przeznaczone na to pole, wklej zdobyty kod Aviva, a otrzymasz rabat. Ograniczysz w ten sposób wysokość składki i aktywujesz inne promocje.

Czasami jednak kod Aviva nie będzie wymagany, ponieważ Aviva samodzielnie aktywuje poszczególne promocje. To właśnie jest Aviva deal!