1. Witaj
 2. »
 3. Motoryzacja
 4. »
 5. Axa Direct
Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Axa Direct na lipiec 2021

Kody rabatowe Axa Direct

4 z 26 ocen

Każdy z nas chce czuć się pewnie i bezpiecznie. Lubimy wiedzieć, że gdy stanie się coś złego mamy na kogo liczyć. W awaryjnych sytuacjach jest firma, która nas nie zawiedzie - AXA Direct, oferująca ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, OC, AC, NW i inne usługi, na które możesz wykorzystać Twój kod promocyjny Axa Direct by mieć liczne Axa Direct promocje. Axa Direct to firma, której zaufały miliony, dołącz do nich już dziś, a będziesz mieć Axa Direct zniżki!

Kupony


 • 17.06.2021

  Atrakcyjna cena ubezpieczenia na mieszkanie i dom w Axa Direct »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Atrakcyjna cena

 • 17.06.2021

  Już od 63 zł/rok za ubezpieczenie domu i mieszkania w Axa Direct »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Już od 63 zł/rok

 • 17.06.2021

  Ubezpieczenie na życie - ochrona dla rodziny w Axa Direct »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Ubezpieczenie

 • 17.06.2021

  15% rabatu na zakup polisy przez Internet w Axa Direct »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  15% rabatu

Kupony, kody rabatowe i promocje Axa Direct, które Ci umknęły :


 • Już od 50 zł/mies. za ubezpieczenie na życie w Axa Direct
  oferta wygasła: 2019-09-20 08:23:32

 • 20% rabatu na ubezpieczenie online w Axa Direct
  oferta wygasła: 2019-01-10 12:51:44

 • Ubezpieczenie turystyczne w najlepszej cenie w Axa Direct
  oferta wygasła: 2017-11-24 12:25:17

 • Sprawdź aktualne ważne dokumenty i formularze w Axa Direct
  oferta wygasła: 2017-08-02 10:28:37

Kontakt

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa
Polska
Infolinia: +48 22 599 90 00
Godziny otwarcia: Pn - Pt: 10:00-17:00
E-mail: sprzedaz@axadirect.pl
Regulamin: Regulamin sklepu online Axa Direct

Podobne sklepy

Alternatywy dla Axa Direct

AXA Direct – Twoje bezpieczeństwo przede wszystkim!

Są wypadki losowe, których niestety nie możemy przewidzieć: kolizja drogowa, drobna stłuczka czy przebita opona – takie sytuacje przydarzają się każdemu kierowcy wcześniej czy później, ale zanim to się stanie warto wykupić korzystne ubezpieczenie komunikacyjne w firmie Axa Direct by mieć pewność, że gdy zadzwonimy i zgłosimy nasz problem zostanie rozwiązany bez zwłoki, teraz mając nasz Axa Direct kod promocyjny cena za ubezpieczenie będzie jeszcze niższa. Obecnie AXA DIRECT jest uznawana za jedną z największych firm finansowych na świecie, która sprzedaje ubezpieczenia milionom osób w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach, a to za sprawą AXA Direct kod promocyjny, gdyż otrzymamy z nim liczne Axa Direct promocje. Axa Direct zaufały miliony, dlatego gdy musisz podjąć decyzję w jakiej firmie ubezpieczyć swoje auto nie zastanawiaj się długo – Axa Direct to sprawdzona, renomowana spółka z ugruntowaną pozycją na rynku ubezpieczeń. W Axa Direct możesz nabyć, mi.in następujące ubezpieczenia:

 • Asistance MIDI lub MAXi
 • NNW
 • Zielona karta
 • Ubezpieczenie szyb
 • Ubezpieczenie do kradzieży i pożaru
 • Ubezpieczenie opon
 • Samochód zastępczy

Ceny są bardzo niskie, bo masz nasz Axa Direct kod promcyjny, a wraz z i liczne Axa Direct promocje.

Czy wiesz, że..

 • Axa Direct Polska wchodzi w skład Grupy AXA – ma ona 103 milionów klientów na całym świecie.,
 • Aktywa Axa wycenia się na 1,2 mld euro.,
 • Przychód Axa wynosi ponad 92 mld euro.,
 • Z usług spółki Grupy AXA Polska skorzystało ponad milion klientów. 

Bezpieczne podróżowanie autem z Axa Direct!

Wybierasz się na wakacje autem np. do Albanii, masz zamiar zwiedzić Białoruś czy Ukrainę? Obawiasz się, iż podczas podróży może zdarzyć się jakiś wypadek. W AXA Direct możesz nabyć ubezpieczenie Zielona Karta, dzięki czemu w razie uszkodzeń innego uczestnika ruchu nie będziesz mieć niepotrzebnych nieprzyjemności, Zielona Karta w AXA DIRECT jest bezpłatna w ramach Pakietu OC oraz Pakietu OC+AC. Wiele lat oszczędzałeś by w końcu kupić drogi, luksusowy samochód, dlatego teraz nie chcesz, aby został on ukradziony – w Axa Direct płacąc niewielką składkę, na którą to masz zapewnione Axa Direct zniżki, możesz ubezpieczyć auto przed kradzieżą i pożarem. Z Axa Direct możesz spać spokojnie. Ubezpieczenia AXA pozwolą Ci bez niepotrzebnego stresu podróżować w dowolne miejsce w Polsce i na świecie, a w razie wypadku losowego zawsze możesz zadzwonić by uzyskać poradę, pomoc. W ramach ubezpieczeń AXA możesz liczyć na:

 • Pomoc gdy mamy pękniętą oponę,
 • naprawę uszkodzonego samochodu na miejscu awarii lub wypadku,
 • gdy sytuacja tego wymaga także Axa oferuje holowanie samochodu po wypadku lub awarii,
 • transport pasażerów i kierowcy,
 • pomoc w przypadku zorganizowania i opłacenia noclegu dla pasażerów i kierowcy,
 • wynajem samochodu zastępczego oraz wiele, wiele innych.

Axa Direct wyciąga do Ciebie pomocną dłoń w kryzysowych momentach, dlatego warto użyj swój by mieć

Tuż po wypadku samochodowym bardzo często jesteśmy zszokowani, nie wiemy jak się zachować, gdzie dzwonić – Axa Direct z chęcią udzieli informacji, jak postępować w trudnych momentach, także gdy padliśmy ofiarą kradzieży.

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia

W wyborze pasującego ubezpieczenia do naszych potrzeb i wymagań pomoże nam kalkulator ubezpieczeń, który jest dostępny na stronie po kliknięciu w odpowiednią opcję ubezpieczenia. Jest on bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wpisać na jakim terytorium chcemy, aby dane ubezpieczenie obowiązywało (tylko Polska lub Polska+Europa), okres ubezpieczenia (7dni, 15 dni, 30 dni, rok), wpisujemy nasze dane do uzupełnienia polisy oraz wybieramy datę rozpoczęcia oraz sposób płatności. Za ubezpieczenie możesz zapłacić kartą płatniczą lub ePrzelewem, a kwota zostanie automatycznie obniżona gdy użyjesz Axa Direct kod promocyjny.

Jeśli nie odpowiada Ci sprzedaż przez internet możesz porozmawiać na czacie z konsultantem, bądź zadzwonić i w trakcie rozmowy telefonicznej, wybrać pasujące ubezpieczenie. Teraz bez stania w kolejkach, umawiania się na spotkanie możesz wybrać interesującą Cię usługę. W razie wypadku, awarii zawsze AXA Direct jest do Twojej dyspozycji – masz całodobowy dostęp do centrum alarmowego! Na stronie Axa szczegółowo opisano rozmaite sytuacje, warto zapoznać się z nimiw  centrum pomocy, a gdy nadal nie jesteśmy pewni to konsultanci są do naszej dyspozycji gotowi rozpatrzyć naszą sprawę indywidualnie. Grupa AXA już od ponad 15 lat świadczy usługi finansowe i ubezpieczeniowe dla milionów osób na całym świecie, dlatego nie musisz się martwić, iż czasie podróży może Ci się stać coś złego, Axa Direct zapewnia cały czas pomoc!

Kod promocyjny Axa Direct by mieć Axa zniżki już dziś!

Właściciele samochodu wiedzą, iż auto kosztuje sporo- benzyna, przeglądy, wymiany oleju i do tego dochodzi także opłacenie ubezpieczenia. W Axa Direct nie zostaniesz oszukany by płacić sporo za nic. Axa Direct w podziękowaniu za skorzystanie z usług firmy daje Ci możliwość skorzystania z kod promocyjny Axa Direct by mieć Axa Direct promocje. Użycie Axa Direct kod promocyjny jest niezwykle proste. Kiedy przejdziesz do oferty Axa Direct na górnym pasku strony wyświetli się kod promocyjny Axa Direct. Skopiuj go i wklej w odpowiednim polu podczas rezerwacji. Pole na Axa Direct kod promocyjny zaznaczyliśmy na zdjęciu poniżej. Kiedy wkleisz kod promocyjny Axa Direct zaakceptuj go, a Axa Direct promocje już czekają na Ciebie czekają! Gdy  pojawi się komunikat o treści ,,kod nie jest potrzebny’’, będziesz wiedział, że kody Axa Direct aktywowały się same. Wybór nowego ubezpieczenia będzie strzałem w 10, gdy korzystasz z Axa Direct.

Popularność Axa Direct w internecie

Google+- ciekawe porady, artykuły na rozmaite tematy możesz przeczytać na Google+

YouTube- kanał firmy Axa Direct, gdzie pojawiają się nowe filmiki reklamowe zachęcające do skorzystania z usług Axa Direct. Pamiętaj, że Axa Direct zniżki już czakają.

Blog – interesujące wiadomości ze świata motoryzacji także są dodawane na blogu Axa Direct

Masz już wykupione ubezpieczenie w Axa? Teraz czas na zakup pozostałych usług, które są dostępne w kategorii Inne. Twoje auto jest bezpieczne, ale czy także odpowiednio chronisz swój laptop czy PC przed wirusami? Program antywirusowy Kaspersky nie pozwoli zaatakować Twój sprzęt. Wyjazd w góry ze znajomymi, uczta w drogiej restauracji, a może kręgle? Dzięki Groupon będziesz mieć zniżki na te i inne rozrywki.