1. Witaj
 2. »
 3. Inne
 4. »
 5. Brainmax
Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Brainmax na czerwiec 2021

Kody rabatowe Brainmax

4 z 4 ocen

Każdy z nas może myśleć jak Einstein rozwiązując łamigówki logiczne. Nie wierzysz, że potrafisz w niedługim czasie rozwiązać bardzo trudne zadanie, wystarczy że zaczniesz trenować z grami i zadaniami logicznymi przygotowanymi przez Brainmax, a Twój umysł będzie znacznie lepiej funkcjonował. Nie zastanawiaj się długo, bo już teraz możesz wykorzystać kody rabatowe BrainMax. BrainMax promocje i Brainmax rabaty dają Ci szansę na wielki rozwój, dlatego już dziś zajrzyj do Brainmax, a nie pożałujesz zainwestowanych pieniędzy.

Kupony


 • 25.01.2021

  Darmowe gry wspomagające pracę umysłu w Brainmax »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Darmowe gry

 • 25.01.2021

  Rozpocznij trening logicznego myślenia w Brainmax »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Rozpocznij trening

 • 25.01.2021

  Stwórz własny kurs wspomagający mózg w Brainmax »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Stwórz własny kurs

Alternatywy dla Brainmax

Czy wiesz, że...

 • W ofercie BrainMax znajduje się ponad 40 gier i ćwiczeń online doskonalących funkcje poznawcze mózgu.,
 • Portal BrainMax powstał dzięki dofinansowaniu z UE.

Ćwicz umysł z BrainMax

Naukowcy już dawno udowodnili, że regularne ćwiczenie pamięci zapobiega wielu chorobom w starości, ale także poprawia jakość życia. Dzięki systematycznemu treningowi nie mamy problemów z koncentracją, potrafimy skupić się na wykonywaniu danych obowiązków w pracy czy w domu, nie jesteśmy rozkojarzeni czy nadpobudliwi. Na sprawność umysłu wpływa m.in. odpowiednia gimnastyka mózgu oraz pobudzanie go za pomocą zróżnicowanych ćwiczeń, bo mózg tak jak cały nasz organizm musi trenować, aby być w dobrej formie.Już dziś możesz zacząć trenować swój umysł, a pomogą Ci w tym kody rabatowe BrainMax, dzięki którym zapłacisz mniej, bo masz BrainMax promocje i BrainMax rabaty. Z BrainMax kody rabatowe za wybrane ćwiczenia zapłacisz mniej.Dzięki ćwiczeniom z BrainMax możesz podnieś poziom swojej inteligencji. Skuteczność treningów i gier zamieszczonych na BrainMax została potwierdzona specjalistycznymi badaniami. Ćwiczenia i propozycje treningów zostały opracowane przez specjalistów, dla których ludzka pamięć i mózg nie mają tajemnic. Portal BrainMax jest rekomendowany przez środowisko naukowe (m.in. naukowców z Uniwesytetu Jagiellońskiego, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej), oraz doceniany przez użytkowników. 

Kto może skorzystać z BrainMax?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż BrainMax swoją ofertę kieruje do wszystkich, niezależnie od wieku. Na BrainMax możesz znaleźć zestaw innowacyjnych gier i kursów, które zostały stworzone przy udziale specjalistów z zakresu psychologii, pedagogiki i neuropsychologii. Gry zamieszczone na stronie BrainMax są nie tylko wciągające, ale także pozwalają rozwijać rozmaite umejętności: logiczne myślenie, rozumowanie, szybkie kojarzenie. Brainmax daje także możliwość bezpłatnego testowania grier logicznych, które są dostosowane do różnych grup wiekowych. Teraz gdy zdecydujesz się na jakiś kurs czy grę możesz użyć kody rabatowe BrainMax, aby mieć Brainmax promocje i Brainmax rabaty. Na BrainMax możesz wybrać zestaw kursów, jak również  samodzielnie możesz stworzyć  indywidualny  kurs dostosowany do swoich potrzeb, dzięki czemu będziesz lepszym i wydajniejszym pracownikiem. Uzupełnienie testu pozwoli Ci dopasować ćwiczenia do indywidualnych wymagań. Taka okazja jest wynikiem użycia kody rabatowe Brainmax. Choć z BrainMax może korzystać każdy to głównymi odbiorcami oferty są m. in. uczniowie i studenci (moduł Edukacja), ludzi aktywni zawodowo (IntelektMax) oraz osoby starsze (Senior). BrainMax zwraca uwagę do inne potrzeby określonej grupy. Ponadto na Brainmax można znaleźć specjalistyczne ćwiczenia dla osób z dysleksją rozwojową, dysortografią oraz ADHD- znajdują się one w panelu „Terapia”.Gdy Twoje dziecko ma problemy z pisaniem i ortografią, może przyczyna tkwi w jego dysfunkcjach, nie martw się, bo z ćwiczeniami zamieszczonymi na Brainmax zaobserwujesz wielką poprawę. W Twoim portfelu też zauważysz różnicę, bo masz kody rabatowe BrainMax, aby płacić mniej. 

Kody rabatowe BrainMax dadzą Ci zniżki!

Skorzystaj już dziś z oferty aktywnego treningu Twojego umysłu z Brainmax, a nie pożałujesz raz wydanych pieniędzy, tym bardziej że Brainmax dostosował poszczególne kursy czy treningi do potrzeb klienta, który ceni sobie indywidualny program tak by efektywnie rozwijać swoją pamięć. Użycie Brainmax voucher czy Brainmax kod promocyjny jest niezwykle proste. Wystarczy, że posiadasz Brainmax kod rabatowy, Brainmax coupon. Kiedy przejdziesz do sklepu online, za górnym pasku strony wyświetli się kod promocyjny Brainmax. Skopiuj go i wklej w odpowiednim polu podczas rezerwacji. Pole na Brainmax kod promocyjny zaznaczyliśmy na zdjęciu poniżej. Kiedy wkleisz kod promocyjny Brainmax, zaakceptuj go, a Brainmax promocje już czekają na Ciebie. Gdy  pojawi się komunikat o treści ,,kod nie jest potrzebny’’, będziesz wiedział, że  Brainmax kody promocyjne, aktywowały się same. Zacznij intensywny trening pamięci z BRAINMAX

Popularność BrainMax w internecie

Facebook – ciekawostki z medycznego świata, dobre rady jak kształtować i ćwiczyć pamięć można znaleźć na profilu BrainMax na Facebooku

Blog- porady dotyczące pamięci oraz jak ją wykorzystywać znajdziesz na blogu Brainmax

Na stronie Brainmax możesz wybrać ofertę odpowiednią dla Ciebie. Dostępne są następujące plany wykorzystania:

 • Wersja online
 • Twój dostęp mobilny
 • Wersja online +dostę mobilny

 

 

Można zamówić następujące pakiety:

 • Miesięczny
 • Półroczny
 • Roczny.

Z BrainMax można korzystać na tabletach i smartfonach. Dostęp do wszystkich zasobów znajdujących się na portalu BrainMax, czyli wszystkich gier i kursów, prezentacji LearnMax i TeachMax jest bezpłatny przez pierwsze 5 dni od momentu rejestracji, jest to czas jaki mamy na poznanie portalu. Takie rozwiązanie pozwala wyvbrać kursy czy treningi dla nas odpowiedni i potem można wnieść opłatę abonamentową zgodną z cennikiem. Najkorzystniejsze jest wykupienie dłuższego abonamentu, gdyż wtedy ceny w przeliczeniu za miesiąc są niższe. Pamiętaj, że dodatkowo masz do wykorzystania kody rabatowe BrainMax, a wraz z nimi czeka na Ciebie mega promocja BrainMax. Abonament BrainMax możesz kupić jako prezent np. dla rodziców czy dziadków, wtedy w polu do uzupełnienia wpisuje się „Bon podarunkwoy dla..”, można też dodać życzenia. Wtedy także działa kupon rabatowy Brainmax.

Aby zapłacić za wybrany abonament należy być zarejestrowanym, kolejno wybieramy kurs i czas działania abonamentu. Formą dokonania zapłaty za korzystanie  jest przedpłata przelewem za pośrednictwem podmiotu realizującego płatność – Przelewy24. Gdy korzystasz z Brainmax i kończy Ci się Twój abonament pamiętaj, że kolejny wykupiony abonament opłacony przed zakończeniem trwania poprzedzającego, zostanie uaktywniony dopiero po zakończeniu trwania abonamentu poprzedniego.

Gdy chcesz wiedzieć na bieżąco o nowościach jakie oferuje Brainmax zapisz się do darmowego newslettera, dzięki czemu żadne ważne informacje Cię nie ominą. Pamiętaj także że masz , a wraz z nimi mega

Brainmax rozwija nasz umysł, ale gdy chcemy zadbać o ciało warto przejrzeć oferty innych sklepów z kategorii  Inne by rozkoszować się niższymi cenami. Satysfakcję w alkowie zapewnią Ci erotyczne gadżety ze sklep Beate Ushe. Jeśli zależy Ci na zniżkach i nowych ofertach z różnych dziedzin, chcesz udać się w podróż Twoich marzeń, zamówić taniej wizytę u kosmetyczki czy fryzjera to Groupon spełni Twoje oczekiwania w tej kwestii. Na portalu Interia masz kupony rabatowe na niższe ceny, dlatego nie wahaj się tylko skorzystaj z nich.