1. Witaj
 2. »
 3. Finanse i rachunkowość
 4. »
 5. Citi Handlowy
Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Citi Handlowy na maj 2021

Kody rabatowe Citi Handlowy

4 z 7 ocen

Chcesz inwestować swoje pieniądze? Zastanawiasz się nad kredytem albo pożyczką? A może masz wysokie wymagania odnośnie posiadania konta bankowego i żadna placówka dotychczas nie przedstawiła Ci interesującej oferty? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, musisz poznać Citib ank. Zdobądź Citibank rabaty na profesjonalne usługi bankowe i finansowe, Citibank zniżki pozwolą Ci zapłacić mniej za prowadzenie konta, a Citibank promocje to szansa na tańszą pożyczkę. Czasami do jej aktywacji potrzebny będzie Citibank kod lub Citibank voucher. Zdobądź je i przekonaj się jak prosta i przyjemna może być bankowość. 

Kupony


 • 26.01.2021

  Elastyczna pożyczka RRSO 9,32% w Citi Handlowy »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Elastyczna pożyczka

 • 26.01.2021

  Pożyczka z niższą ratą w Citi Handlowy »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Pożyczka

Kupony, kody rabatowe i promocje Citi Handlowy, które Ci umknęły :


 • Odbierz kupon 300zł na zakupy Duka i 20% rabaty na następne w Citi Handlowy
  oferta wygasła: 2018-06-07 09:49:11

 • Odbierz 300zł na zakupy Allegro z kartą kredytową Citi w Citi Handlowy
  oferta wygasła: 2018-06-07 09:38:20

Alternatywy dla Citi Handlowy

Poznaj Citibank

Citibank jest jednym z największych banków świata, obsługujących klientów indywidualnych. Zaliczany jest do banków uniwersalnych i inwestycyjnych. Powstał w 1812 roku w Nowym Jorku, wówczas nosił nazwę City Bank of New York. Już w 1902 roku był największym amerykańskim bankiem działającym poza granicami USA, w 1930 roku jego działalność rysowała się na kartach historii 23 państw. W Polsce Citibank pojawił się w 2001 roku.

Citibank ma niebagatelne znaczenie w ogólnoświatowej bankowości. Wciąż poszerza swoją ofertę dla klientów, aby mieli szansę zaznać rzetelnej i profesjonalnej bankowości. Umożliwia swoim klientom prowadzenie kont, lokowanie pieniędzy i ich namnażanie, zapewnia zastrzyk gotówki w postaci pożyczki lub kredytu, a także świadczy usługi ubezpieczeniowe.

Citibank współpracuje z wieloma firmami, dając swoim klientom niepowtarzalne profity. Każdy klient Citibank może pozyskać rabaty Citibank na usługi wybranego sklepu, czy to księgarni czy restauracji. Jeśli jesteś klientem Citibank i posiadasz Citibank kod, masz szansę na Citibank zniżki w takich miejscach jak Komputronik, Restauracja Monopol czy sklep Wojas. Współpraca z opisywanym bankiem to czysta przyjemność i zysk, którą umilają Citibank promocje, Citibank rabaty i najróżniejsze Citibank zniżki.

Czy wiesz, że:

 • Citibank zdobył tytuł najlepszego Private Bankingu według Euromoney?
 • Citibank to Przyjazny Bank dla Klienta Tradycyjnego?
 • Citibank jako pierwszy w Polsce otrzymał certyfikat ISO 14001?

Citibank rabaty, Citibank zniżki, Citibank promocje- najlepsze trio

Citibank świadczy swoje usługi dwojako: tradycyjnie, w salonach rozsianych w całym kraju, a także poprzez internet. Ta druga metoda jest szczególnie korzystna dla klientów. Zaznają nie tylko wygody bankowości w domu, mają także szanse zaoszczędzić pieniądze i mowa tu nie tylko o lokatach oszczędnościowych. Każdy klient, który chce nauczyć się sztuki obrotu pieniądzem powinien znać wszystkie Citibank promocje jak alfabet, starać się o Citibank zniżki i skuszać się na najlepsze rabaty Citibank na usługi bankowe. To szansa, aby zdobyć przywilej do niższej raty za pożyczkę lub otrzymać kartę kredytową w prezencie, a także Citibank discount nawet w wysokości 50%. Zarządzanie finansami w Citibank nie zajmuje dużo czasu i nie pożera fortuny, co więcej Citibank rabaty dodatkowo umijają obcowanie z pieniędzmi. Nie ma znaczenia czy ubiegasz się o kredyt, kartę kredytową czy interesuje Cię bezpieczna i opłacalna lokata- Citibank kod, a także voucher Citibank warto zawsze mieć pod ręką, nigdy nie wiesz czy nie trafisz na wyczekiwane Citibank promocje.

Rabaty Citibank- video:

Citibank rabaty to tańsze usługi bankowe

Idziesz ulicą i mijasz kolejne placówki bankowe. Dochodzi do Ciebie, że wybór banku to odpowiedzialna decyzja i warto zrobić rozeznanie terenowe. Bank bezpieczny, rzetelny, sprawdzony, zaufany, profesjonalny- czy tak brzmi Twoja definicja idealnego banku, którego wciąż poszukujesz? Zobacz, co oferuje Ci Citibank. 170 placówek w samej Polsce, ponad 18 000 klientów korporacyjnych, takimi imponującymi statystykami może się pochwalić Citibank. To prawdziwe imprerium bankowe, ogólnoświatowe, a zarazem ogólnodostępne. Misją Citibank jest bowiem uświadomienie wszystkim na czym tak naprawdę polega bankowość, i że nie jest to temat, który należy omijać. Citibank rabaty dodatkowo uatrakcyjniają przygotowaną dla Ciebie ofertę, Citibank zniżki kuszą, aby sięgać po dodatkowe, pozabankowe usługi, a Citibank promocje to niepowtarzalna szansa na zredukowanie ponoszonych kosztów.

Zdobądź voucher Citibank, miej pod ręką kod Citibank i sprawdź jakie kategorie usług oferuje Ci Citibank:

 • konta
 • karty kredytowe
 • pożyczki i kredyty
 • inwestycje
 • ubezpieczenie
 • City priority
 • przedsiębiorstwa

Każda z kategorii opiewa w ogrom wyborów. Masz do wyboru trzy rodzaje kont: City Priority, Citygold i CityKonto. City Priority proponowane jest dla klientów, posiadajacych comiesięczne saldo na wysokości co najmniej 30 000 zł. Oczywiście wszelkie przelewy, polecenia zapłaty i wypłaty z bankomatów są całkowicie bezpłatne i nie są to żadne Citibank zniżki- taki po prostu jest Citibank, najkorzystniejszy i najtańszy! Citygold spełni oczekiwania oczekujących dedykowanej obsługi na najwyższym poziomie. Z kolei CityKonto będzie odpowiednie dla tych, którzy cenią sobie prostotę bankowości, z tym że należy uiszczać opłatę za prowadzenie konta, jeśli nie jest zasilane na kwotę 3500 zł miesięcznie. Sprawdź czy rabaty Citibank nie umożliwią Ci uniknąć tego typu opłat.

Citibank jest największym na świecie bankiem obsługującym klientów indywidualnych, ale nie tylko. Z usług Citibank skorzystać mogą:

 • klienci indywidualni
 • mikroprzedsiębiorstwa
 • przedsiębiorstwa i korporacje

Zobądź Citibank kod, Citibank voucher, a otrzymasz Citibank rabat i ograniczysz koszty prowadzenia konta, otrzymasz niższe raty spłaty pożyczki lub kredytu, uzyskasz jeszcze lepsze oprocentowanie swojej lokaty. Na bankowości można zyskać nie tylko satysfakcję, ale i pieniędze, czego potwierdzeniem będą wszystkie Citibank rabaty, które zdobędziesz jeśli tylko zechcesz.

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Na Twoje szczęście Citibank proponuje także usługi pożyczkowe i kredytowe. Nie musisz się martwić, że zabraknie Ci pieniędzy na remont, możesz kupić wymarzone mieszkanie dzięki środkom uzyskanym od Citibank. Warunki spłaty są doceniane przez klientów, a kredyty cieszą się ogromną popularnością. Zobacz jakie masz opcje związane z pożyczaniem pieniędzy:

 • pożyczka gotówkowa
 • pożyczka konsolidacyjna
 • kredyt hipoteczny
 • pożyczka hipoteczna
 • linia kredytowa

Voucher Citibank, kod rabatowy Citibank i kupon Citibank sprawią, że warunki spłaty będą jeszcze korzystniejsze. Możesz liczyć na niższe raty i bardziej elastyczny czas oddawania pożyczonych pieniędzy. Wszystko po to, aby Twoja satysfakcja była stuprocentowa.

Citibank przynależy do kategorii Finanse. Odwiedź ten dział, jeśli chcesz uzyskać profesjonalną pomoc w zakresie bankowości, jeśli liczysz na korzystne warunki kredytowe albo po prostu liczysz na profesjonalne rady odnośnie zarządzania pieniędzmi. Western Union to błyskawiczne i tanie przekazy pieniężne a Amronet to kantor online. Sprawdź ich oferty. 

Zamawianie usług Citibank

Jeśli zdecydujesz się na konfrontację z ofertą Citibank za pośrednictwem sieci, odwiedź stronę internetową banku. Jest bardzo efektowna i nowoczesna, adekwatna do jakości świadczonych usług bankowych. Za jej pośrednictwem uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania odnośnie ubezpieczeń, kredytów, a także opisy i charakterystyki poszczególnych rodzajów kont bankowych. Internetowa forma usług bankowych jest nie tylko wygodna i umożliwia Ci zaoszczędzenie czasu, masz także szansę na zminimalizowanie ponoszonych opłat, a pozwolą Ci na to Citibank rabaty. Wystarczy Ci Citibank code lub Citibank voucher, dzięki nim otrzymasz Citibank zniżki szybciej niż myślisz.

Jak zamówić usługi Citibank? Na stronie głównej serwisu znajdziesz opcję „Zamów produkt”, a poniżej panel, za pośrednictwem którego możesz wybrać: kartę kredytową, konto osobiste, kredyt hipoteczny lub pożyczkę. Wybierz to, czym jesteś zainteresowany i postępuj zgodnie z instrukcjami. Zazwyczaj jesteś zobligowany do określenia wariantu usługi, masz tez możliwość zamówić usługi dodatkowe. 

Popularność Citibank w internecie!

Facebook- największy bank na świecie obecny na FB! Dołącz do jego fanów, aby pozyskiwać Citibank rabaty. Wśród postów znajdziesz niejeden voucher Citibank, rozglądaj się uważnie

Twitter- tweeterowicze również nie muszą szukać informacji o aktywności ulubionego banku. Konto Citibank na Twitterze pozwoli Ci zdobyć szybko rabaty Citibank, dlatego że znajdziesz tam bez problemu Citibank kod

YouTube- obserwuj kanał Citibank na YouTubie, warto wiedzieć w jakich inicjatywach społecznych i informacyjnych Twój bank bierze udział. Utwierdzisz się w przekonaniu, że rabaty Citibank warto zdobywać

Rabaty Citibank- zobacz jak łatwo je uzyskasz

Nie wierzysz, że na bankowości można oszczędzać? W takim razie musisz poznać Citibank rabaty.

Zapoznaj się z listą zawierającą kupony rabatowe Citibank. Zwróć uwagę na to, który kupon obejmuje jaką część usług Citibank. Gdy podejmiesz decyzję, na czym chcesz oszczędzić, zwyczajnie kliknij w jeden z nich. Poczekaj, aż otworzy się strona internetowa banku.

W jej górnej części znajdziesz Citibank code. Skopiuj go, zapisz albo zachowaj w innej formie, przyda się, aby pozyskać Citibank discount.

Przejdź do zamawiania interesującej Cię usługi. Rozglądaj się za polem przeznaczonym na Citibank code. Jeśli je znajdziesz, wklej kod Citibank w wyznaczone na to miejsce, a być może uzyskasz Citibank rabat na usługę główną lub dodatkową. Citibank kod nie zawsze będzie Ci potrzebny, ponieważ Citibank przygotowuje dla Ciebie samoaktywujące się promocje.