1. Witaj
 2. »
 3. Jedzenie i napoje
 4. »
 5. Ding
Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Ding na maj 2021

Kody rabatowe Ding

5 z 2 ocen

Ding to portal internetowy, w którym znajdziesz gazetki promocyjne z dużych i małych sklepów w całej Polsce. Nie musisz już odwiedzać każdego sklepu, by porównać oferty – teraz łatwo, szybko oraz wygodnie zrobisz to na ekranie komputera czy smartfona. Sprawdź, co jeszcze może zaoferować Ci Ding!

Kupony


 • 01.02.2021

  Promocje sprawdź gazetkę Kaufland w Ding »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Promocje

Kupony, kody rabatowe i promocje Ding, które Ci umknęły :


 • Nowe promocje w Kaufland w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-29 00:00:00

 • Nowa oferta promocyjna Tesco w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-29 00:00:00

 • Nowa gazetka Textil Market w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-29 00:00:00

 • Prmocje w Żabce w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-29 00:00:00

 • Maxi okazje w Intermarche w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-26 00:00:00

 • Hity tygodnia w POLOmarket w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-26 00:00:00

 • Nowa gazetka promocyjna Kaufland w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-21 00:00:00

 • Super okazje w nowej gazetce Tesco w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-21 00:00:00

 • Nowa gazetka TXM w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-20 00:00:00

 • Okazje tygodnia w Biedronce w Ding
  oferta wygasła: 2021-01-20 00:00:00

Alternatywy dla Ding

Gazetki promocyjne w Ding

Portal zbiera aktualne informacje dotyczące gazetek i katalogów prezentujących oferty poszczególnych sklepów. Przy każdej gazetce zaznaczono czas trwania danej promocji, dzięki czemu szybko dowiesz się, ile zostało czasu na zakupy. Gazetki dostępne na stronie możesz sortować pod względem nowości, popularności czy odległości od miejsca zamieszkania. Możliwe jest również przejrzenie tylko gazetek, których oferty niedługo się kończą. Portal przygotowany jest tak, by jak najbardziej ułatwić Ci zapoznanie się z interesującymi promocjami.

Jakie sklepy znajdziesz na stronie Ding?

Jeśli nie chcesz sprawdzać ofert w różnych miejscach, ale interesuje Cię gazetka promocyjna konkretnego sklepu, bez trudu znajdziesz ją w panelu poświęconym sieciom handlowym. Na podstronie każdego sklepu zamieszczone są nie tylko gazetki, ale także adresy poszczególnych placówek w różnych miastach, artykuły blogowe o produktach z danej sieci, a nawet informacje o nieaktualnych już promocjach. Dzięki temu masz szybki dostęp do ofert wyłącznie swoich ulubionych sklepów.

Kategorie na portalu

Ding wprowadził opcję również dla osób szukających produktów z określonych kategorii. W ten sposób sprawdzisz gazetki wszystkich sklepów mających w asortymencie np. towary związane z kulturą i rozrywką, akcesoria sportowe, artykuły dla zwierząt, artykuły dziecięce czy przedmioty do domu lub ogrodu.

Oferty dostępne na stronie

Aby nie przeglądać całej gazetki, możesz zapoznać się jedynie z wybranymi ofertami. Dowiesz się w ten sposób, jakie produkty są oferowane przez dany sklep. Gdy spodoba Ci się któraś oferta, jednym kliknięciem dodasz ją do wirtualnej listy zakupów lub włączysz powiadomienia dotyczące podobnych towarów. Dzięki temu gdy tylko pojawi się oferta konkurencyjna, dowiesz się o tym jako jedna z pierwszych osób.

Co jeszcze znajdziesz w Ding?

Portal Ding umożliwia skorzystanie z kilku opcji dodatkowych, dzięki którym przeglądanie ofert będzie jeszcze wygodniejsze. Do dyspozycji masz następujące funkcje:

 • indywidualne konto klienta – możesz zapisać na nim swoje informacje oraz umieszczać ulubione sklepy i produkty;
 • lista zakupów – dodajesz do niej produkty, które Cię zainteresowały, aby nie zapomnieć o nich podczas zakupów;
 • geolokalizacja – automatycznie pobiera Twoją lokalizację, by wskazać gazetki promocyjne sklepów znajdujących się w okolicy. Możesz zmienić te dane, wprowadzając je ręcznie;
 • powiadomienia dotyczące nowych produktów;
 • kalendarz niedziel handlowych.

Aktualności na portalu

Na portalu Ding coś dla siebie znajdą także miłośnicy słowa pisanego. Na stronie znajduje się blog, w ramach którego publikowane są artykuły poświęcone najnowszym promocjom w sklepach... i nie tylko. Redakcja portalu zamieszcza tu np. porady kulinarne, informacje o najświeższych trendach, poradniki i ciekawostki z dziedziny handlu. To ciekawa okazja, by dowiedzieć się więcej o zakupach oraz stylu życia.

Ding w wersji mobilnej

Ding jest dostępny nie tylko na komputerach, ale również w formie aplikacji na smartfona. Skorzystają z niej użytkownicy urządzeń z Androidem. Aplikacja jest darmowa i zawiera wszystkie informacje, które zamieszczane są na stronie internetowej. To świetny sposób, by mieć szybki dostęp do gazetek promocyjnych niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz.

FAQ

 • Jak często aktualizowane są gazetki?

  Gazetki zamieszczone na portalu Ding aktualizowane są na bieżąco. Oferty sklepów dodawane są w różnym czasie, ale redakcja Ding stale czuwa nad tym, by treść na stronie była aktualna. Dzięki temu zyskujesz dostęp do najświeższych gazetek promocyjnych i informacji o obowiązujących rabatach.
 • Co można zyskać dzięki aplikacji?

  Ściągając aplikację mobilną Ding, otrzymasz dostęp do 300 regularnie aktualizowanych gazetek reklamowych wydawanych dla ponad 600 sieci handlowych. To sprawia, że możesz sprawdzić najnowsze promocje niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdujesz.