1. Witaj
 2. »
 3. Muzyka i filmy
 4. »
 5. ewejsciowki
Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe ewejsciowki na czerwiec 2021

Kody rabatowe ewejsciowki

4 z 47 ocen

Twoją pasją jest teatr? Na bieżąco obserwujesz jakie nowe spektakle są grane w najbliższej okolicy? Jeśli uwielbiasz chodzić do teatru, a jedyną rzeczą jaką nie znosisz jest stanie w kolejce do kasy biletowe to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – teraz możesz kupować bilety do teatru online na stronie eWejsciowki, a my podarujemy Ci wielkie zniżki eWejsciowki, bo masz do użycia kody rabatowe eWejsciowki. 

Kupony


 • 11.02.2021

  Atrakcyjne ceny biletów na wydarzenia w Warszawie w ewejsciowki »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Atrakcyjne ceny

 • 11.02.2021

  Atrakcyjne ceny wejściówek do teatrów w ewejsciowki »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Atrakcyjne ceny

 • 11.02.2021

  Karta podarunkowa od 50 zł na bilety na dowolne wydarzenia w ewejsciowki »

  Minimalne zamówienie: 50,00 zł
  Dla: nowych i stałych klientów
  od 50 zł

Kupony, kody rabatowe i promocje ewejsciowki, które Ci umknęły :


 • Kup bilety na festiwal szkół teatralnych iTSelF w ewejsciowki
  oferta wygasła: 2019-09-30 08:28:28

 • Już od 20zł bilety na najlepsze spektakle i seanse w ewejsciowki
  oferta wygasła: 2018-06-29 14:52:27

 • Już od 20zł za bilety teatralne w ewejsciowki
  oferta wygasła: 2018-06-22 12:12:48

Alternatywy dla ewejsciowki

Jak działa portal eWejsciowki?

Za pośrednictwem eWejsciowki możesz nabyć bilety do dowolnego teatru. Sprzedaż odbywa się tego samego dnia, a ilość biletów jest ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy. Podczas zakupów możesz użyć nasze kody rabatowe ewejsciowki by mieć jeszcze niższe ceny. Warto na bieżąco śledzić ofertę ewejsciowki, aby nie przegapić tanich biletów na interesujące nas przedstawienie, na które dawno czekaliśmy. Pamiętaj, że cena wejściówki spada w ciągu sprzedaży,ale musisz być szybki niczym prawdziwy łowca, aby bilet nie czmychnął Ci sprzed nosa. Gdy niestety na portalu ewejsciowki nie ma już dostępnych biletów pozostaje zakup w kasie teatru, ale nie masz pewności, iż jakieś bilety jeszcze zostały. Kupując w kasie nie masz możliwości skorzystania z kody rabatowe eWejsciowki by mieć promocje eWejsciowki.

Na stronie eWejsciowki możesz nabyć taniej, mając nasze kody rabatowe eWejsciowki, bilety do teatrów znajdujących się w następujących miastach:

 • Sosnowiec
 • Białystok
 • Gdynia
 • Gdańsk
 • Kraków
 • Łódź
 • Lublin
 • Olsztyn
 • Poznań
 • Radom
 • Szczecin
 • Warszawa
 • Wrocław
 • Zielona Góra

Czy wiesz, że

eWejsciowki to pierwszy portal sprzedający wejściówki.

Bilety do teatru bez stania w kolejce!

Idea jaka przyświecała założycielom portalu eWejsciowki to po pierwsze upowszechnienie chodzenia do teatru, a po drugie ułatwienie osobom zainteresowanym kupna biletu bez stania w kolejce, stresu czy pośpiechu. Teraz możesz wygodnie siedząc na kanapie kupić bilety na spektakl w dowolnym teatrze, m.in.

 • Teatr Syrena
 • Teatr Stary w Lublinie
 • Teatr TrzyRzecze
 • Teatr Barakah
 • Scena na Lwowskiej
 • Teatr capitol Club
 • Teatr Nowy w Poznaniu
 • Teatr Rampa
 • Teatr Warszawy
 • Teatr Muzyczny w Lublinie
 • Teatr Osterwy
 • Teatr Ateneum

I wiele innych. Nie masz pomysłu, gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? Zaskoczysz ją gdy zaproponujesz wyjście do teatru. Przed randką kup bilety w eWejsciowki, a mając nasze kody rabatowe eWejsciowki nie przepłacisz. A może Twoi rodzice mają rocznicę i chcesz im zrobić niespodziankę? Nie kupuj kolejnej niepotrzebnej rzeczy, lepiej zdecyduj się na zakup wejściówek do teatru, a gdy masz nasze kody rabatowe ewejsciowki nie zapłacisz wiele, bo są liczne promocje ewejsciowki.

Teatr zapewnia człowiekowi inny rodzaj rozrywki niż kino. Bardziej przeżywamy to, co się dzieje na scenie, dlatego raz na jakiś czas warto wybrać się do teatru, tym bardziej zachęcą nas do tego kody rabatowe eWejsciowki, dzięki którym uzyskamy wielki rabat eWejsciowki. 

Zakup

Zakup biletów za pośrednictwem portalu eWejsciowki nie jest skomplikowany, wystarczy uważnie zapoznać się z poniższą instrukcją, a cały proces przebiegnie bez komplikacji. Na stronie głównej portalu eWejsciowki, pod każdą ofertą znajduje się informacja kiedy dokładnie zaczyna się sprzedaż wejściówek oraz kiedy się ona kończy. Jeśli bardzo zależy nam na zakupie i nie chcemy przegapić sprzedaży możemy również pozostawić adres e-mail, aby otrzymać maila z przypomnieniem jak sprzedaż już się rozpocznie. Sprzedaż na portalu zaczyna się na kilka godzin przed spektaklem, a kończy z reguły na ok. godzinę przed spektaklem. Aby kupić bilet należy klikając przycisk “Kup wejściówki”. Kolejno zostaniemy przekierowni na podstronę – formularz zamówienia na której wpisujemy adres mailowy, na który mają zostać wysłane wejściówki, imię i nazwisko, numer telefonu (opcjonalnie) oraz liczbę wejściówek, które chcemy kupić. Po sprawdzeniu naszych danych klikamy na „Dokonaj płatności”, co nas przekierowuje do systemu transakcyjnego PayU.
na zapłacenie mamy 10 min, w przeciwnym czasie rezerwacja zostanie anulowana! Zakupione wejściówki są przesyłane na adres mailowy. Należy je okazać bileterom przed wejściem na widownię (wydrukowane lub na ekranie mobilnego urządzenia elektronicznego). Pamiętaj, że masz do dyspozycji kody rabatowe ewejsciowki, które znacznie obniżą nasz rachunek. Z eWejsciowki miło spędzisz czas w teatrze, a przy tym Twój portfel na takiej rozrywce nie ucierpi, bo promocje ewejsciowki zmienią nasz rachunek na niższy.

W razie problemów zawsze możesz się skontaktować z doradcą, który jest dostępny online lub telefonicznie.

Kupujący powinien mieć na uwadze fakt, iż wejściówka uprawnia go na wejście na salę i zajęcie miejsca siedzącego na poduszce na schodach / na stropontenie / na dostawce / lub miejsca stojącego (w zależności od teatru i dostępności miejsc). Gdy zostanie zakończone wpuszczanie osób z numerowanymi miejscami i są wolne fotele, osoby posiadające wejściówkę mogą je zająć. 

Kody rabatowe eWejsciowki

Wielu osobom wydaje się, iż teatr to zbyt droga rozrywka, na którą stać tylko wybranych, jest to fałszywa opinia, bo ceny wejściowek na portalu ewejsciowki są naprawdę atrakcyjne. Niektórzy twierdzą, że w teatrze można się tylko nudzić, ale wszystko zależy od wyboru interesującego nas spektaklu. Jedni wolą lekkie komedie, inni farsy lub musicale, dlatego zanim kupimy wejściówkę warto przeczytać opis sztuki, czy jej tematyka będzie nam odpowiadała. Podczas zakupu wejściówek na eWejściówki możesz użyć nasze kody rabatowe ewejsciowki by mieć promocje eWejsciowki. Już dziś możesz nieco zaoszczędzić na tym zakupie. Podpowiemy Ci jak to zrobić, wystarczy uważnie przeczytać poniższą instrukcję i zastosować się do niej, a za darmo otrzymasz kod rabatowy ewejsciowki na zniżki.

Kupony rabatowe dostępne na naszym serwisie pomogą ci skorzystać z ogromnych zniżek i rabatów. Jak je wykorzystać? To proste, wystarczy kliknąć na kupon rabatowy eWejsciowki, który cię interesuje, a następnie przekierujemy cię na stronę internetową eWejsciowki, gdzie dokonasz zamówienia. Kiedy zdecydujesz się na konkretny spektakl, klikasz w odpowiedni przycisk, a potem umieszczasz kod promocyjny eWejsciowki. Nie dość, że sam  na stronie Ewejsciowki możesz kupić bilety w atrakcyjnej cenie to jeszcze nasze kupony rabatowe dodatkową ją obniżają. Czy może być lepiej? Wejdź na stronę sklepu eWejsciowki i sprawdź jakie rabaty czekają na Ciebie! Kultura i rozrywka na wysokim poziomie nie muszą kosztować fortuny!

Popularność eWejsciowki w internecie

Facebook- propozycje rozmaitych spektakli możesz zobaczyć na Facebooku.

Skorzystałeś już z oferty eWejsciowki to teraz nadszedł czas, aby sprawdzić korzystne rabaty w innych sklepach z kategorii Usługi.Co miesiąc Twój rachunek za telefon przyprawia Cię o zawrót głowy? Przenieś swój numer do Nju mobile, a przekonasz się, że telefonowanie nie musi być astronomicznie drogie. Operatorem, którego cennik usług jest niezwykle atrakcyjny jest znana wszystkim sieć Play.

Zwrot

Organizatorzy wydarzeń artystycznych nie przyjmują zwrotu wejściówek, dlatego też należy zastanowić się zanim dokonamy zakupu.