1. Witaj
 2. »
 3. Finanse i rachunkowość
 4. »
 5. Link4
Darmowy kod rabatowy Link4
Link4
4 z 9 ocen

Kupony rabatowe Link4

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Link4 na styczeń 2019

Poczuj się bezpiecznie i wykup ubezpieczenie w Link4! Kod promocyjny, kody promocyjne Link4 oraz kod Link4, który oferuje Interia pozwoli ci na skorzystanie z bardzo atrakcyjnej oferty Link4 bez zmartwień o koszty. Kod promocyjny Link4 pomoże obniżyć cenę za ubezpieczenie samochodu, domu oraz podróży. Kod rabatowy Link4 zagwarantuje również Link4 zniżki na ciekawe pakiety. Nie czekaj, bo złośliwości losu tego nie robią!

 • Gratis

  Gratis ubezpieczenie turystyczne na 7dni w Link4

  Sprawdzono: 06.12.2018

  Szczegóły: Gratis przy odnowieniu OC lub AC.

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Pobierz gratisy
 • Nowa, tańsza

  Nowa, tańsza składka OC/AC w Link4

  Sprawdzono: 06.12.2018

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Oblicz składkę

  Oblicz składkę w 60 sekund! w Link4

  Sprawdzono: 06.12.2018

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Polisa AC

  Polisa AC gwarancja zachowania zniżki po szkodzie! w Link4

  Sprawdzono: 06.12.2018

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Od 20zł/7 dni

  Od 20zł/7 dni na ubezpieczenie turystyczne w Link4

  Sprawdzono: 06.12.2018

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
 • Atrakcyjne stawki

  Atrakcyjne stawki na ubezpieczenie domu i mieszkania w Link4

  Sprawdzono: 06.12.2018

   

  Minimalne zamówienie: Brak

  Dla: nowych i stałych klientów

  Sprawdź promocję
Ostatnio zaktualizowano 2018-12-26

Ubezpiecz się w Link4

Link4 należy do Towarzystwa Ubezpieczeniowego Spółka Akcyjna, należącej do angielskiej grupy ubezpieczeniowej, znanej na całym świecie RSA. Link4 połączyło swoje siły z RSA w 2009 roku. Polacy znają Link4 od 2003 roku. Już wtedy Link4 oferowało bardzo atrakcyjne i konkurencyjne pakiety ubezpieczeniowe, które obejmowały wiele dziedzin życia. Link4 należy do najchętniej wybieranych firm ubezpieczeniowych w naszym kraju, a przyczyniają się do tego bez wątpienia Link4 zniżki, kod promocyjny Link4, kody promocyjne Link4 i kod rabatowy Link4, który można wykorzystać wykupując ubezpieczenie online. Link4 jak pierwsze wprowadziło usługi direct, czyli ubezpieczenia sprzedawane przez telefon i Internet. Dzięki takiemu sposobowi prowadzenia działalności, Link4 znane jest w blisko 140 krajach na świecie. Tak daleki zasięg firmy, Link4 po części zawdzięcza swojemu partnerowi czyli RSA, który zbiera doświadczenie od 1710 roku. Link4 ubezpiecza blisko 20 milionów klientów na całym świecie. Większość z nich wykupiła usługi online, ponieważ można wtedy wykorzystać kod promocyjny Link4, kod Link4 oraz zdobyć Link4 zniżki. Pamiętaj, że jeśli chcesz ubezpieczyć się w Link4, najpierw powinieneś sprawdzić aktualny Link4 kod promocyjny. 

Ubezpieczaj się taniej! Jak? Wykorzystaj Link4 kod promocyjny!

Link4 kod promocyjny pozwoli ci korzystać z usług firmy na jeszcze ciekawszych warunkach. Jeśli nie chcesz przepłacać, koniecznie odwiedź nasz portal i znajdź zakładkę Link4, gdzie czekają aktualne kody rabatowe i promocje. Wybierz odpowiedni Link4 kod promocyjny i kliknij, a zostaniesz przeniesiony na stronę internetową ubezpieczyciela. Kiedy już odpowiednio skonfigurujesz swoje zamówienie, a nie zajmie ci to wiele czasu, ponieważ każdy krok został szczegółowo opisany, powinieneś skopiować wyświetlający się u góry strony Link4 kod promocyjny. Kiedy już przejdziesz do ostatniego etapu składnia zamówienia, zauważysz pole na Link4 kod promocyjny. Tam umieść wcześniej skopiowany kod Link4. Kiedy to zrobisz, rabat zostanie ci przyznany. Niektóre promocje Link4 nie wymagają wykorzystania kodów rabatowych. Jeśli tak będzie, to u góry strony zamiast kodu, pojawi się komunikat ,,kod nie jest potrzebny’’. W takiej sytuacji zniżki naliczane są automatycznie, a ty nie musisz kompletnie nic robić. 

Sklep internetowy Link4 – video

Usługi Link4

Firma Link4 ma początku swojej działalności specjalizowała się głownie w ubezpieczeniach samochodowych. Dzięki fuzji z RSA, firma może zaoferować  jeszcze ciekawsze oferty, obejmujące znacznie szerszy obszar. Kod promocyjny Link4, kod i kody promocyjne Link4 wykorzystasz na ubezpieczenia:

 1. Samochodu
 2. Podróży
 3. Firmy
 4. Mieszkania

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, Link4 to specjalista w ubezpieczeniach samochodów oraz innych pojazdów. Dlatego klienci właśnie tutaj ubezpieczają swoje samochody. Kod promocyjny Link4, kody promocyjne Link4 oraz kod Link4 wykorzystasz na pakiety ubezpieczeniowe, które obejmują takie opcje jak:

 • Pakiet OC
 • Pakiet OC i AC
 • Ubezpieczenie AC
 • Auto Assistance
 • Smart Casco
 • Kluczyki Plus
 • Szyby 24
 • Ubezpieczenie NNW
 • Zielona Karta
 • Ubezpieczenie od kradzieży
 • Podróże 24+ Auto Assistance Plus
 • Samochód zabytkowy


Każdy kto posiada samochód lub motor, ten wie że czasami psuje się on w najmniej spodziewanych momencie. Po to Link4 oferuje swoim klientom dodatkową pomoc, która obejmuje: 

 • pomoc w ciągu 30 minut na terenie
 • transport pojazdu do warsztatu
 • pomoc w wymianie opony
 • pojazd zastępczy do 3 dni w razie wypadku lub kradzieży

Naszym zdaniem oferta Link4 jest jedną z najlepszych w kraju, a kod promocyjny Link4, kody promocyjne Link4, kod rabatowy Link4 i kod Link4 jeszcze dodają atrakcyjności.

Wykup usługi Link4 i wykorzystaj Link4 kod promocyjny!

Wiemy, że suche tabelki i wyliczenia nie zastąpią rozmowy z fachowcem. Właśnie dlatego w Link4 możesz zamówić darmową rozmowę z konsultantem, który szczegółowo opowie ci o ofercie, a także zaproponuje korzystny pakiet. Jeśli sam zdajesz się na siebie, możesz zamówić odpowiedni pakiet, a zrobisz to wszystko online, dzięki specjalnemu kalkulatorowi. Składania zamówienia w Link4. Nie powinno ci sprawić kłopotów, ponieważ cała procedura jest szczegółowo opisana. Pamiętaj, aby podczas wykupywania pakietu, wykorzystać Link4 kod promocyjny.   

Popularność Link4 w Internecie

Google+ – Masz już dość przepłacania za swoje ubezpieczenie? Przejdź do Link4. Jeśli dołączysz firmę do swoich kręgów, zobaczysz najnowszy kod promocyjny Link4 oraz kod rabatowy Link4.

You Tube – Link4 nie tylko ubezpiecza, ale także edukuje. Dzięki YT dowiesz się w jaki sposób. Kod promocyjny Link4 czeka na naszej stronie!

Wikipedia – Chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania Link4? Wiele ciekawych informacji czeka na ciebie na Wikipedii. A jeśli chcesz stać się klientem, wykorzystaj kod promocyjny Link4.

Facebook – Profil Link4 na Facebooku, to prawdziwa kopalnia wiedzy. Poza ważnymi informacjami, które przydadzą się właścicielom samochodów i motorów, znajdziesz też kod promocyjny Link4, kod rabatowy Link4 i Link4 kod. 

Link4

Link4 sklep internetowy, styczeń 2019.
tutaj www.link4.pl zrobisz zakupy online.

Do sklepu internetowego
Kontakt

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
Polska
Infolinia:605 444 444, 0 801 444 444, (22) 444 44 44
Godziny otwarcia:Pn - Pt: 8:00 - 22:00, Sb - Nd: 9:00 - 18:00
E-mail:bok@link4.pl
Podobne sklepy
wszystkie sklepy internetowe >