1. Witaj
 2. »
 3. Internet i telefony
 4. »
 5. Netia
Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Netia na maj 2021

Kody rabatowe Netia

4 z 27 ocen

Wieczór przed telewizorem to chyba najpopularniejszy sposób na spędzenie czasu wolnego, odpoczynek po stresującym dniu w pracy. A może surfowanie w sieci? Oczywiście korzystanie z nowych technologii, czyli telewizji kablowej, internetu czy telefonu kosztuje, ale gdy zamówisz te usługi w Netia, nie zapłacisz wiele, bo masz Netia kody, a wtedy czekają na Ciebie bardzo korzystne oferty, dzięki Netia promocje!

Kupony


 • 26.02.2021

  BEZ OPŁAT przez 3 miesiące za internet+TV w Netia »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  BEZ OPŁAT

 • 26.02.2021

  Tylko 60 zł za Internet LTE bez limitu w Netia »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Tylko 60 zł

 • 26.02.2021

  Internet już od 50 zł/mies. w Netia »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Internet

 • 26.02.2021

  Internet mobilny lub stacjonarny od Netii w Netia »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Internet

Kupony, kody rabatowe i promocje Netia, które Ci umknęły :


 • TV z Internetem 300 Mb/s od 80 zł/mies. w Netia
  oferta wygasła: 2018-06-04 15:41:45

 • Już od 50zł miesięcznie za Internet i Telewizję w Netia
  oferta wygasła: 2018-05-21 11:58:45

 • Już od 39,90zł miesięcznie na Super Szybki Internet w Netia
  oferta wygasła: 2017-12-08 12:55:34

 • Zbuduj pakiet Telewizji Osobistej już od 35zł/mies. w Netia
  oferta wygasła: 2017-10-04 08:27:34

 • Przenieś numer na umowę bez lojalki w Netia
  oferta wygasła: 2017-10-04 08:25:01

Alternatywy dla Netia

Netia- lider usług komunikacyjnych na rynku!

Kto z nas nie słyszał nazwy Netia? Chyba nie ma takiej osoby, bo firma ta obecnie jest jednym z liderów na rynku w dostarczaniu usług internetowych, telewizji i oraz telefonii w bardzo niskich cenach przy zachowaniu najwyższych standardów usług.

Dzięki wykorzystaniu Netia kody możesz mieć już dziś liczne Netia promocje na telewizję kablową internet oraz telefon. Lubisz rozmawiać przez telefon, gdy już dzwonić nie umiesz szybko skończyć rozmowy, ale niestety gdy przychodzi rachunek nie możemy uwierzyć własnym oczom, czemu jest taki wysoki, przecież to była zaledwie chwila. Gdy zdecydujemy się na wyybór dowolnego pakietu Netia otrzymamy nielimitowane rozmowy z dowolnymi osobami, a dodatkowo czekają na nas liczne Netia promocje.Netia od lat dostosowuje się do potrzeb i wymagań klientów, stawia na innowacyjne rozwiązania ICT.

Czy wiesz, że...

 • Netia posiada około 14 tys. km własnych światłowodowych sieci szkieletowych i metropolitarnych.,
 • Sieci metropolitrane Netii sięgają do 50 największych polskich miast.,
 • Około 70% budynków biurowych w Polsce korzysta z usług Netii.

Netia –usługi telekomunikacyjne w bardzo korzystnych cenach!

Historia założenia firmy Netia sięga 1990 roku, kiedy to powstała R.P. Telekom. W ciągu 8 lat firma zdążyła przekonać do skorzystania z jej usług ponad 100 tys. klientów, co jest niebywałym wyczynem. Sukces marki Netia został wypracowany przez wysoki standard usług, innowacyjność i niezwykle niskie koszty, jakie musi ponieść klient za zamówione usługi. Netia przez lata zdobyła zaufanie milionów osób, które chętnie korzystają z telefonu, telewizji czy internetu, teraz także i Ty możesz mieć tańszy internet, bo jest Netia promocja, dzięki Netia kody rabatowe. 

Netia promocje

Wybierz abonament w Netia, a zobaczysz że zaczniesz płacić niższe rachunki, przy czym nie musisz się ograniczać! Jeśli chcesz zamówić jakąś usługę w atrakcyjnej cenie najpierw zajrzyj do zakładki „Promocje”. Aktualne Netia promocje pojawiają się po kliknięciu w wybraną zakładkę u góry strony. Śledź na bieżąco Netia promocje, bo możemy np. zamówić pakiet online, a otrzymamy do niego gadżet za 1 zł - tablet lub kamerę. 

Telewizja, internet i telefon taniej tylko w Netia!

Obsługa strony głównej Netia nie powinna sprawić Ci żadnych problemów, gdyż jest przejrzysta, intuicyjnie wybierzemy interesujące nas zagadnienia. Na górze strony wybieramy czy jesteśmy klientem indywidualnym czy firmą. Wszystkie oferty zostały podzielone na poszczególne kategorie:

 • Telewizja,
 • Internet,
 • Telefon,
 • Usługi dodatkowe.

Na stronie są także wyświetlane wielkie Netia promocje oraz nowości.

Netia dostosowuje poszczególne oferty do wymagań klientów, gdyż każdy z nas ma inne potrzeby. Jedni wolą mieć szybszy internet, a rzadko korzystają z telefonu stacjonarnego, inni chcą tylko oglądać telewizję kablową, a internet i surfowanie w sieci ich nie interesuje. Pakiety Netia umożliwią wybranie najkorzystaniejszego rozwiązania, a mając Netia kody otrzymamy Netia promocje. W Netia możesz zamówić, m.in: telefon bez limitu połączeń, telewizję osobistą, internet, który ma szybkie połączenie. 

Wybór oferty Netia

Gdy jesteśmy zainteresowani konkretną usługą należy kliknąć w wybraną zakładkę. Wtedy też pojawi się tabela z różnymi możliwościami wyboru. Możemy wtedy porównać ceny, warunki zawierania umowy, na dole opisu znajduje się zawsze regulamin – należy się z nim zapoznać. Po wybraniu usługi przychodzi czas na jej zamówienia. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Tradycjonaliści wybiorą zakup w stacjonarnym salonie sprzedaży, tam też konsultanci pomogą nam podjąć decyzję i dopełnić formalności. Lista najbliższych salonów jest dostępna na stronie Netia. Kolejne rozwiązanie to zakup usług przez infolinię dostępną dla całego kraju po numerem 801 801 100. Wtedy też zostaniemy połączeni z konsultantem Netii, który pomoże nam złożyć zamówienie. Możemy również wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie Netii. Wpisujemy tam swój adres e-mail oraz numer kontaktowy, a konsultant kontaktuje się z nami w możliwie najkrótszym czasie. Zamawiać możemy także samodzielnie wypełniając formularz zamówienia dostępny na stronie internetowej. Pamiętaj, że jesteś posiadaczem Netia kod rabatowy, zatem cena jaką przyjdzie Ci zapłacić będzie zdecydowanie niższa niż przypuszczałeś. Za pośrednictwem sklep Netia możesz zamówić wybraną usługę, a np. dekoder zostanie dostarczony za pośrednictwem monterów, którzy pomogą w zainstalowaniu sprzętu. Możemy także zamówić dekoder za pośrednictwem kuriera. Klient nie ponosi wtedy kosztów przesyłki.Netia to firma proekologiczna, oznacza to, iż rachunki za korzystanie z telewizji mogą trafiać do klientów w formie e-faktury, co daje użytkownikom również korzyści finansowe ( rabat na abonament). Za usługi Netia możemy zapłacić następująco: e-przelewem, poleceniem zapłaty, poleceniem przelewu, wpłatą gotówkową, płatnością w punktach handlowych.

Kod rabatowy Netia

Netia to firma świadcząca usługi telekomunikacyjne, która jest otwarta na nowości, dlatego jeśli zależy Ci by mieć szybki interent za grosze, własną telewizję czy telefon bez limitu to koniecznie zapoznaj się z jej ofertą. Dodatkowo czekają na Ciebie Netia kody. Użycie Netia kod promocyjny jest niezwykle proste. Kiedy przejdziesz do sklepu online, za górnym pasku strony wyświetli się Netia kod. Skopiuj go i wklej w odpowiednim polu podczas rezerwacji. Pole na Netia kod zaznaczyliśmy na zdjęciu poniżej. Kiedy wkleisz Netia kod promocyjny, zaakceptuj go, a Netia promocje już czekają na Ciebie. Gdy  pojawi się komunikat o treści ,,kod nie jest potrzebny’’, będziesz wiedział, że Netia kody rabatowe aktywowały się same. Nowczesne usługi telekomunikacyjne gwanatowane tylko dzięki Netia!

Popularność Netia w internecie

Facebook- kiedy pojawią się wielkie Netia promocje dowiesz się z profilu Netia na Facebooku

Twitter- śledź wpisy na Twitterze, a będziesz znać najnowsze informacje ze świata technologii

YouTube- filmiki reklamowe Netia możesz obejrzeć na YouTube

Google+ - myślisz o zmianie internetu lub zamówieniu telewizji kablowej w Netia. Poczytaj kiedy są Netia promocje, a możesz mieć wybrane usługi za grosze.

Linkedin- Netia jest także na Linkedin

Masz już internet lub telewizję kablową w Netia? Skorzystaj z usług innych firm dostępnych w kategorii Usługi. Nie siedź w domu tylko przed telewizorem lub monitorem komputera, a raz na jakiś czas wybierz się do teatru, tym bardziej że taka rozrywka nie będzie Cię sporo kosztować, bo tanie bilety kupisz za pośrednictwem strony eWejsciowki. Chciałbyś wiedzieć co przyniesie jutro, czy przypadkiem nie staniesz się milionerem lub nie poznasz miłości swojego życia – zapytaj o to astrologicznych doradców z Wrozka.tv.