1. Witaj
 2. »
 3. Internet i telefony
 4. »
 5. Nju mobile
Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe Nju mobile na lipiec 2021

Kody rabatowe Nju mobile

4 z 21 ocen

Polski rynek telekomunikacyjny przepełniony jest operatorami komórkowymi, którzy wciąż prześcigają się w oferowaniu jak najlepszych warunków umowy. Jest jednak jedna firma, która postanowiła pójść o krok dalej i zrezygnować z podpisywania umów. Tą firmą jest NJU Mobile. Abonament jest bardzo niski, a co ważne co miesiąc płacisz dokładnie tyle ile na początku założyłeś. NJU Mobile promocje, to doskonały moment, aby przekonać się o wysokiej jakości usług oferowanych przez sklep NJU Mobile. Nasz portal, przygotował dla ciebie NJU Mobile kody, NJU Mobile promocje i NJU Mobile kupon, który pozwoli ci skorzystać z oferty na jeszcze korzystniejszych warunkach. Jesteś ciekawy jaka NJU Mobile promocja aktualnie jest dostępna? Promocje NJU Mobile znajdziesz poniżej. 

Kupony


 • 19.07.2021

  Tylko 19 zł dodatkowy Internet nawet do 60 GB w Nju mobile »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Tylko 19 zł

 • 19.07.2021

  Do 30 GB reszta bez limitu za 29 zł/ mies. w Nju mobile »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Do 30 GB

 • 19.07.2021

  Do 30 GB na parę i reszta bez limitu za 19 zł w Nju mobile »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Do 30 GB

 • 19.07.2021

  Tylko 29 zł bez limitu smsy ,rozmowy i 10GB w Nju mobile »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Tylko 29 zł

 • 19.07.2021

  Stawki roamingowe obniżone do stawek krajowych w Nju mobile »

  Minimalne zamówienie: Brak
  Dla: nowych i stałych klientów
  Stawki roamingowe

Kupony, kody rabatowe i promocje Nju mobile, które Ci umknęły :


 • Do 120 GB za 29zł/ mies. w Nju mobile
  oferta wygasła: 2021-03-05 15:21:36

 • Do 30 GB na parę nreszta bez limitu za 19 zł za osobę w Nju mobile
  oferta wygasła: 2020-09-04 12:29:22

 • Do 60 GB za parę po 24 zł na głowę! w Nju mobile
  oferta wygasła: 2020-03-10 11:23:38

 • Drugi Smartfon za 1zł w prezencie! w Nju mobile
  oferta wygasła: 2019-11-13 11:20:48

 • CZAS NA SOLO do 30 GB za 29 zł wszystko bez limitów w Nju mobile
  oferta wygasła: 2019-10-24 13:49:53

 • Od 14 zł/mies. za osobę w abonamencie dla par w Nju mobile
  oferta wygasła: 2019-09-17 14:20:36

 • 19zł na głowę na wszystko bez limitu nawet 30GB w Nju mobile
  oferta wygasła: 2019-08-01 13:32:34

 • CASHBACK odzyskaj 50 zł z Twoich zakupów w Nju mobile
  oferta wygasła: 2019-06-18 08:43:10

 • W tandemie max. 19zł na głowę! w Nju mobile
  oferta wygasła: 2017-08-09 07:23:56

 • Zgarnij 50zł na zakupy w Żabce lub Freshmarket w Nju mobile
  oferta wygasła: 2017-01-25 11:45:20

Alternatywy dla Nju mobile

Nie ograniczaj się i wybierz NJU Mobile sklep

Sieć komórkowa NJU Mobile, stworzył pierwszą na naszym rynku ofertę, która do niczego cię nie zobowiązuje. Jeśli jesteś klientem innej sieci komórkowej, doskonale wiesz, że twój rachunek często cię zaskakuje, a koszty pojawiające się co miesiąc wynikają z gwiazdek w umowie i ukrytych kosztów, o których nikt ci wcześniej nie wspomniał. Sklep NJU Mobile postanowił zerwać ze złym wizerunkiem operatorów komórkowych i wprowadził rewolucyjny NJU Mobile abonament, którego suma jest zawsze taka sama, niezależnie od tego ile rozmawiałeś, smsowałeś czy korzystałeś z Internetu w danym miesiącu. Wybierając NJU Mobile abonament, nie musisz przejmować się limitami, ani niespodziewanymi wysokimi kwotami do zapłaty. Tym bardziej, że nasz portal ma dla ciebie kody rabatowe, NJU Mobile kody, NJU Mobile promocje i kod NJU Mobile. W NJU Mobile sklep, nie musisz przejmować się, że skończą się środki na koncie, a ty nie będziesz mógł wykonać połączenia. Tutaj zawsze możesz korzystać, wystarczy że zasilisz konto, odpowiednią kwotą! NJU Mobile kody pomogą ci rozłożyć abonament na trzy ważne usługi: rozmowy, smsy i Internet. Każda z nich kosztuje 9 zł. Jeśli więcej piszesz niż dzwonisz, wykorzystujesz NJU Mobile kody na smsa, a jeśli dzwonisz na rozmowy. W ten sposób sam decydujesz ile zapłacisz na telefon. Maksymalny NJU Mobile abonament wynosi jedynie 29 zł. Sprawdź NJU Mobile promocje i wybierz NJU Mobile abonament, za który nie zapłacisz zbyt dużo!

Kody NJU Mobile, promocje i abonament NJU Mobile

W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć uczciwych operatorów, którzy oferują pakiety i abonament  bez ukrytych kosztów. Na szczęście na rynku pojawił się NJU Mobile sklep, który poza jasnymi zasadami związanymi z korzystaniem z usług firmy, oferuje ciekawe pakiety na Internet, smsy i rozmowy. Ponadto na naszym portalu, znajdziesz NJU Mobile kody, kody rabatowe i kody promocyjne, które pozwolą ci korzystać z usług firmy na jeszcze ciekawszych zasadach. NJU Mobile abonament możesz doładować online o każdej porze dnia i nocy, wystarczy że posiadasz konto online. Wszystkie aktualne NJU Mobile promocje znajdziesz na Interii. Sprawdź jakie NJU Mobile promocje dla ciebie na dzisiaj przygotowaliśmy. 

Sklep internetowy NJU Mobile –video

Oferta NJU Mobile

Patronem firmy NJU Mobile jest znana w większości krajów Europejskich sieć Orange. Jednak NJU Mobile oferuje zupełnie inny NJU Mobile abonament niż firma matka. NJU Mobile kody, kody rabatowe, NJU Mobile promocje i kupony zniżkowe, pozwolą ci na korzystanie z oferty na jeszcze ciekawszych warunkach. A czym wyróżnia się NJU Mobile abonament od reszty ofert wprowadzanych przez inne firmy? Tylko popatrz:
 

 • Prepaid
 • Postpaid
 • Stały abonament
 • Żadnych umów
 • Rozmawiasz ile chcesz
 • Smsujesz i serfujesz do woli


NJU Mobile abonament zaczyna się już od 9 zł! To ty decydujesz czy tę kwotę przeznaczysz na nielimitowane rozmowy, smsy czy korzystanie z Internetu. NJU Mobile abonament zawierający wszystkie trzy pakiety, nie przekroczy 29 z! Czy to nie wspaniale? Sprawdź NJU Mobile kody i NJU Mobile promocje, które na pewno mile cię zaskoczą!

Doładuj abonament NJU Mobile skąd tylko chcesz

NJU Mobile kody pozwolą ci zapłacić za NJU Mobile abonament jeszcze mniej niż się spodziewałeś. NJU Mobile promocje, które na stałe wpisały się w działanie firmy, to możliwość doładowania konta z dowolnego miejsca. Możesz to zrobić wpłacając kwotę przez Internet lub kupując doładowanie w kiosku, sklepie spożywczym czy na stacji benzynowej.

Zwrot i wymiana towarów w NJU mobile sklepy

NJU Mobile kody wcale nie pozbawiają cię prawa do zwrotu lub odstąpienia od umowy. Każdemu klientowi przysługuje na to 10 dni roboczych. Chcesz poznać szczegóły? Znajdziesz je w regulaminie NJU Mobile, który czeka na stronie internetowej. 

Popularność NjuMobile w internecie

✓ Wikipedia – Chcesz dowiedzieć się czyją własnością jest NJU Mobile sklep? Wszystkiego dowiesz się czytając Wikipedię.

✓ You Tube – Ze spotów reklamowych NJU Mobile dowiesz się najważniejszych zalet pakietów NJU Mobile. Wykorzystaj kody NJU Mobile, promocje i NJU Mobile kod i dołącz do zadowolonych klientów NJU Mobile.

✓ Facebook – Polub sklep NJU Mobile, a zyskasz kody NJU Mobile i promocje NJU Mobile. 

Kody NJU Mobile – promocja jak się patrzy!

Kody NJU Mobile znajdziesz na Interii. Aby promocje NJU Mobile cię objęły wystarczy kliknąć, a zniżki naliczą się automatycznie. Poznasz to po tym, że wyświetli się komunikat o treści ,,kod nie jest potrzebny’’. Aktualna NJU Mobile promocja i kody NJU Mobile znajdziesz na Interii!